Prive këtë javë: Rikthen fytyra që moti s’janë parë në ekrane televizive!

By

Kjo javë në Prive, sjellë në një storie ekskluzive reperin Getinjo. Që pas largimit nga labeli i tij ai nuk ka folur më për jetën e tij.

Ndërsa Yllka Kuqi rrëfen prapaskenat e klipit të saj më të ri e në intervistën për PRIVE, e po ashtu edhe Arta Bajrami vjen kësaj here me djalin e saj të vogël.

Ndërsa në intervistën 60 Sekondëshe, aktori Flakron Aliu, që mori zemrat e publikut me performancën e tij në klipine Adrian Gaxhës dhe Onatit.

Këtë të shtunë, në ora 19:00, në Prive me Liberta Spahiun. /PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm