‘Jena dasht’ thojnë Rina dhe Marin (VIDEO)

By

Ashtu siç paralajmëruan, Rina dhe Marin kanë publikuar bashkëpunimin muzikor.

“Jena dashtë” titullohet kënga e tyre.

Tekstin e këngës e ka shkruar Marin bashkë me reperin e njohur, Elinel.

Dëgjojeni të plotë këngën e tyrenë linkun e mëposhtëm! Prive.al

Artikuj të ngjashëm