Gjiko dhe Elita në Itali për Shën Valentin!

By

Sot festohet dita e të dashuruarëve, Shën Valentini e në këtë datë të veçantë shumë çifte e shënojnë në mënyra të ndryshme dashurinë e tyre.

Gjiko dhe Elita kanë vendosur që Shën Valentinin ta kalojnë në Itali, përkatësisht në Verona.

Mirëpo, tashmë ata nuk janë vetëm, ky 14 shkurt është i pari si familje tre anëtarëshe e për këtë arsye nuk do të kishte kuptim që ai që i dha kuptim jetës së tyre të mungonte.

Bashkë me çiftin, 14 shkurtin në Itali po e shijon edhe Zëri./Prive.al

Artikuj të ngjashëm