E dinit këtë fakt interesant për Tayna-n?

By

Pak ditë më parë ajo publikoi bashkëpunimin me Lumi B për këngën “Valle”.

Në më pak se tri ditë kënga ka gjeneruar me shumë se 2 milionë klikime.

Tayna vahzdon të jetë një fenomen në industrinë e muzikës shqiptare – dhe më tej – dhe po me të njëjtin intensitet si në fillim.

Karriera e saj nisi me covers të këngëve që i publikonte në rrjete sociale, por vetëm fansat e vërtetë e dinë se cila ishte kënga e parë që ajo publikoi.

E dini a po jo?

Me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram, ajo na rikujtoi edhe njëherë se kënga e parë që ajo ka bere cover është “Lose yourself” nga Eminem. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm