Sot një ditë e veçantë për çiftin, Almeda dhe Tolga

By

10 dhjetori shënon edhe përvjetorin e lidhjes për çiftin, Alemda Abazi dhe Tolgahan Sayisman.

Si çdo vit edhe këtë herë Almeda e shënoi rastin me një postim në mediat e saj sociale, duke ndarë edhe një fotografi me bashkëshortin e saj.

“Urime përvjetori i gjashtë dashuria ime, 10.12.2014”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotografisë së postuar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)

Kujtojmë se çifti që janë prindër të një djali me emrin Efehan, janë në pritje të ëmbël.

Artikuj të ngjashëm