Sa gjuhë i flet rrjedhshëm Edona Llalloshi?

By

Këtë të shtunë në Prive, ishte e ftuar Edona Llalloshi.

Ajo u përgjigj në pyetjet e intervistës më të shkurtër të Prive, “60 sekonda”.

Teksa zbulon se a i pëlqen fshati a qyteti më shumë, a do falte për të dytën herë, dhe kush është personi që nuk jeton më të cilit do i thoshte diçka, Edona zbulon edhe sa gjuhë i flet.

Mos e humbisni intervistën në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm