Pak orë larg duetit të veçantë të Labinot Tahirit!

By

Para pak dite, Labinot Tahiri zbuloi një nga duetet më të veçanta në karrierën e tij.

Artisti informoi publikun se po sjell bashkëpunim me motrën e tij, Saranda.

“Jeto në mua” mban emrin kjo prurje e cila do të vij me videoklip.

Lansimi i saj nuk do të vonoj shumë pasiqë kanë mbetur vetëm pak orë larg.

Ky projekt është menduar të publikohet sot në ora 18:00./Prive.al

View this post on Instagram

Tê dashur dëgjues të këngêve tona, ju ata qê u rritêt, e kryet maturat, dasmat dhe mbrëmjet me mua! Tani i erdhi koha i një dueti të shumë pritur nga unë dhe motra ime SARANDA( gurbetqarja) 😢 Diasporë e dashur dhe ju qytetarë, e keni dhe do ta degjoni një këngë të mrekullueshme, ku ashtu në këtë këngë kam nxjerrur favorite vajzat! Nesër do ta keni nëpër shtëpitë dhe veturat e juaja, ekrane televizive dhe youtube! Kjo këngë editohet nga Eurolindi! Kënga është shkruar dhe kompozuar nga Valon Biba dhe Valdrini! Një supër këngë. ME DASHURI LABI DHE SARANDA-KOSOVË E SHQIPËRISË. Nesër në ora 18:00, do jenë dy zëra VËLLA E MOTËR ME KENGË TË RE. Tetor 2020 @saranda_tahiri_derguti

A post shared by Labinot Tahiri FKSH✨ (@labinottahiriofficial) on

Artikuj të ngjashëm