Kida tregon historinë mbrapa tatuazhit ‘zemër’

By

Në korrik, Kida ishte e ftuar në emisionin NIN me Alaudin Hamitin.

Dyshja diskutuan gjerë e gjatë për planet e Kidës, dhe në përgjithësi karrierën e saj.

Por Hamiti nuk anashkaloi edhe pyetje si shembull “Çfarë kuptimi ka tatuazhi i vogël zemër në kraharorin e saj?”

Këngëtarja nuk denjoi të tregonte, madje ndau edhe historinë që fshihet mbrapa tatuazhit të saj minimalist. Atë e kishte bërë me një shoqe, dhe rrëfimin e saj mund të ndiqni nga minuta që ajo fillon e flet, duke klikuar në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm