Jashtë muzikës dhe televizionit, Melisa Lleshi paralajmëron diçka të re

By

Që nga dalja nga “Për’puthen”, Melisa Lleshi na ka prezantuar me një anë të re të sajën.

Para disa muajsh ajo debutoi në muzikë, dhe do të vazhdojë me lansimin e këngëve të reja. Shpesh e shohim në ekranet e televizioneve, por lajmi i ri nuk ka të bëjë me asnjërën nga këto.

Për të rritur prezencën e saj online edhe më shumë, ajo ka hapur një kanal në Youtube të titulluar “Melisa Lleshi Vlogs”.

Këngëtarja do të vazhdojë me publikimi ne videove argëtuese në kanalin e saj, ku pjesë do të jetë edhe i dashuri, Andi Shehu.

Për përmbajtjen e videove ajo akoma nuk ka dhënë më shumë detaje, mirëpo lansimi i kanalit do të ndodhë shumë shpejt. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm