Si po kalon Zaimina muajt e fundit të shtatzënisë?

By

Numërimi prapa për Zaimina Vasjarin drejt fitimit të eptitetit të nënës tashmë ka nisur.

Këngëtarja dhe ish-Missi ka hyrë në dy mujorin e fundit të shtatzënisë.

Këtë periudhë, ndryshe ka vera që u karakterizua me pushime, arratisje në jug e jo vetëm, Zai po e kalon qetë.

Bukuroshja ka zgjedhur të merret me biznesin e saj të veshjeve, siç ka bërë të ditur sot në rrjete sociale.

Zaimina,bashkë me mikeshën e saj, Franceska Jacen po punon në setin fotografik të koleksionit të ri në ‘Zaimina Vasjari Store’.

Kujtojmë se Zai pret vajzë. /Prive.al

My baby is getting ready for the new photoshooting for ZV Store #newcollection 2018 @zv_store ? @franceskajace ♥️

A post shared by Zaimina Vasjari (@zaimina_vasjari) on

Artikuj të ngjashëm