Mësoni emrin e veçantë të vajzës së Elitës dhe Gjikos

By

Ditën e djeshme Gjiko dhe Elita u bënë prindër për herë të dytë.

Prezantuesja bukuroshe solli në jetë vajzën.

Ajo ka konfirmuar sot përmes një postimi edhe emrin.

Në të njëjtën frymë, për të zgjedhur emër të pazakontë si për djalin Zërin, edhe për vajzën emri ka qenë i padëgjuar.

Cifti kanë vendosur ta quajnë vajzën Bota Gjikolli.

Me jetë të gjatë! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm