“Jam dele që bëhem edhe gjarpër”, për çka po flet Mbresa? (VIDEO)

By

Në një diskutim me Andin natën vonë, Mbresa tha se është dele, por di të bëhet edhe gjarpër.

“Krejt varet qysh po duan të më paraqesin njerëzit”, tha ajo, njofton Klankosova.tv.

Në videon e mëposhtme mund të kuptoni detajet mes saj dhe Andit.

Artikuj të ngjashëm