Videoklipi i ri i Bebe Rexhës nuk duhet humbur!

By

Ka disa ditë që po promovon këngën e saj të re, dhe më në fund ajo është këtu për të gjithë fansat e Bebe Rexhës.

Bebe njoftimin e publikimit të këngës së re, e ka bërë të ditur edhe përmes Instagramit të saj.

“Sakrifice” është realizuar edheme videoklip. Për këtë projekt muzikor Bebe ka bashkëpunuar me producentin, Mike Breslauer, teksa regjisori i klipit interesant është Christian Breslauer.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm