Enca elektrizon Prishtinën

By

Enca Haxhia performoi mbrëmë në Prishtinë në një koncert që pritej e përmendej prej kohësh.

Në mbrëmjen e 31 tetorit, përballë publikut kosovar këngëtarja interpretoi hitet e saj që këndoheshin përmendësh nga të gjithë.

Interesimi i madh bëri që mbi 2000 persona të ishin prezentë në mbrëmjen muzikore e cila u mbajt në Sallën e Kuqe.

Nga çfarë shihet në videot e postuara në sallë mbretëronte një atmosferë të elektrizuar që shndërroi këtë koncert në të paharrueshëm.

Enca edhe këtë herë ia doli dhe siç premtoi, ‘e kalli’ Prishtinën. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm