Ja pse Teuta Selimi preferon këtë ngjyrë për videoklipet e saja

By

Teuta Selimi ka publikuar projektin e saj të fundit “Ja fala” dhe ngjyrat e klipit të ri ngjasojnë tej mase më kryeveprën e saj “Miqtë e mi” – madje edhe stili i të kënduarit është shumë i njëjtë.

 

Ai ishte kjo një rastësi apo e mirëmenduar për të na kthyer pas në kohë por me diçka të re, Teuta Selimi e rrëfen në intervistën e saj për Prive.

“Ka qenë rastësi” – përgjigjet ajo, “Mirëpo një rastësi e lezetshme, sepse është diçka që më pëlqen ngjyra sepia , më duket e bukur dhe klasike dhe është e këndshme për publikun.”

“Ja fala” quhet kënga e fundit e Teuta Selimit. Këngëtarja bashkëpunoi me Bini Nebihun dhe Fadil Topallin në këtë projekt muzikor për të cilin ka marrë komente pozitive por edhe negative për shkak të pamjes së saj.

Për të dëgjuar se çfarë ka për të thënë ajo, ndiqni videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm