Sonte kënga e re e Norës, këto janë detajet!

By

Siç edhe iu paralajmëruam dje, pritja për këngën e re të Nora Istrefit po merr fund.

Gjithçka është gati, për një prej projekteve që ende pa u publikuar, ka ngjallur shumë interes në publik.

Prive.al mëson se kënga e punuar tek Cricket Music, do titullohet ‘Majëm’ dhe në të janë angazhuar shumë persona.

Siç mësojmë. refreni i ‘Majëm’ është punuar nga Roberti teksa për vizuelizimin e videoklipit është përkujdesur produksioni Entermedia.

Kënga që mendohet si një prej hiteve të kësaj vere, do jetë e publikuar në Youtube për fansat sot në orën 18:00. /Prive.al/

Screenshot_2016-08-03-19-38-08

Artikuj të ngjashëm