Blero e qon në qiell me lëvdata Medën, e quan edhe vëlla (FOTO)

By

Se Ramadan Krasniqi është ndër këngëtarët e tij të preferuar e kemi ditur, por se edhe Medën e ka kaq mik të mirë, na e tregoi tani.

Këngëtari Blero Muharremi, ka pasur fjalët më të mira për kolegun e tij Mehdin Përgjeqajn, me të cilin ka publikuar edhe një fotografi në Instagram.

“Shume vite, shume sakrifica, shume mund, shume vullnet, shume dashni per muziken. I dua njerzt qe nuk ndryshojne, dhe nder ta eshte MEDA ! my bro “,ka shkruar Blero për Medën në postimin e tij. /Prive.al

Shume vite, shume sakrifica, shume mund, shume vullnet, shume dashni per muziken. I dua njerzt qe nuk ndryshojne, dhe nder ta eshte MEDA ! my bro ?? @mehdin_pergjeqaj

A post shared by bleromuharremi (@bleromuharremi) on

Artikuj të ngjashëm