Soni thyen akullin e baladave, sjell ritëm në dimër!

By

‘Loca’ është projekti i fundit që solli këngëtarja Soni Malaj me një videoklip të kuruar deri në detaj dhe në zhanrin ku ajo ndihet më së miri.

Por, pas saj është koha për një tjetër këngë, e këtë e ka treguar vetë artistja përmes llogarisë së saj në Instagram.

Bazuar në imazhin e shpërndarë duket se do të kemi shumë ritëm nga Malaj për fundvit e me një klip të mbushur me ngjyra e balerina siç di të sjell Soni.

Pritet që klipi të finalizohet brenda pak ditësh dhe në fund të dhjetorit të bëhet lançimi i tij./Prive.al

Artikuj të ngjashëm