Nisni numërimin mbrapa për këngën e re nga Kida!

By

Kida ka gati projektin e ri muzikor.

Kënga tashmë është finalizuar dhe është gati për lansim.

“Leje” mban emrin kënga e re, numërimi prapa i të cilës tashmë ka nisur.

Sonte në ora 20:00 “Leje” vjen nga Kida. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by KIDA (@kida)

Artikuj të ngjashëm