Ja kur nis xhirimet e klipit të ri Majki!

By

Dashni është kënga e fundit e Majkit dhe suksesi më i madh deri më tani si solo artist.

Pa bashkëpunim, këngëtari rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve dhe jo vetëm në trojet shqiptare.

Por përderisa ky projekt po vazhdon të dëgjohet, artisti ka përfunduar këngën e radhës, me muzikë nga Str8Fiya dhe Duja dhe tekst të Majkit.

Ky produkt muzikor do të vizualizohet me klip nga Entermedia dhe siç mëson Prive xhirimet nisin me datën 7 maj.

Artikuj të ngjashëm