Qesharake: Donald Trump “këndon” New Rules të Dua Lipës  

By

Kush do e mendonte që kënga e këngëtares së famshme shqiptare Dua Lipa, do shkonte deri këtu.

E për më tepër, kush do e mendonte që një fans i Duas apo i presidentit të Shteteve të Bashkuara Donald Trump, do kishte durimin të bënte një montazh si kjo e fundit.

Ka ndodhur shpesh ta shohim një gjë të tillë nëpër rrjete sociale, ku disa fjalë të thëna në publik nga liderët botërorë, janë marrë dhe janë kombinuar në mënyrë të tillë që ka formuar tërësisht tekstin e një kënge të caktuar.

Epo kjo është bërë edhe me Presidentin Trump dhe këngën e Lipës, “New Rules”, që arriti të thyejë rekorde në Britani të Madhe.

Donald has got new rules #dualipa ???

A post shared by DonatQosja (@donatqosja) on

Artikuj të ngjashëm