Klea Huta sjell projektin të cilin e ruajti për pesë vjet (VIDEO)

By

‘Dikë si ti’ quhet projekti muzikor që e lansoi Klea Huta.

Prezantuesja shqiptare tha se kjo këngë thotë shumë për të dhe se mezi ka pritur ta lansojë.

Kënga e punuar nga Elgit Doda ka pesë vjet që u realizua deri në këtë moment kur edhe vendosi ta publikonte.

Dëgjojeni të plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm