“Si e duroje faktin që Melisa dilte në takim me të tjerë?” – Andi përgjigjet i revoltuar

By

Së fundmi, Andi ka realizuar një sesion pyetjesh përgjigjes me ndjekësit e tij.

Ditët e “Për’puthen” duket se akoma nuk kanë mbaruar për ndjekësit e tij pas pyetjes që mori.

Andi dhe Melisa kanë një kohë që janë bashkë dhe të lumtur, mirëpo njëri nga ata e pyeti se si ndjehej ai kur e shihte vajzën që donte në takime me të tjerë.

Ai përgjigjet i revoltuar duke thënë se si nuk e kuptuat akoma që gjithçka brenda aty ishte aktrim.

Më poshtë ju sjellim përgjigjen e tij. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm