Ndodhi çka nuk pritej: Shoshi pajtohet me Real dhe Blunt? (VIDEO)

By

Ata nisën një konflikt verbal në rrjete sociale dhe ishin qendra e vëmendjes në shoubiz për disa ditë rresht.

Blunt dhe Real, ofenduan keq reperët Ledri Vula e Gjiko e po aahtu edhe menaxherin e Vulës, Faton Shoshin.

Por dyshja nuk e patën gjatë hidhërimin dhe i rikuperuan raportet me Shoshin.

Prive ka siguruar një video ku ata shihen bashkë, ndërsa Blunt përsërit fjalët ‘respekt për Shoshin’, pasi e kishte sharë e ofenduar. /Prive.al

Më poshtë mund t’i lexoni artikujt që lidhen me konfliktin e tyre: 

Blunt dhe Real përshihen në “beef” me Gjikon e Ledrin: Fjalor i pistë edhe me komentuseit

Vazhdon drama: Faton Shoshi i kërkon nëpër banesa Bluntin dhe Realin

Përfundon drama: Kush e solli paqen mes Bluntit e Realit dhe të tjerëve?

Artikuj të ngjashëm