E pabesueshme: Kjo modele do jetë femra e rradhës në OTR

By

Pas largimit të Encës në OTR shumë shpesh vëmendja e medias është drejtuar në emra të tjerë zëvëndësues.

Beatrix Ramosaj e Keisi Medini u përmendën si vajzat e reja në grup.

Kjo e fundit madje me një tortë me mbishkrimin OTR zyrtarizoi pozitën e re si mbretëresha e grupit megjithatë prurjet nuk do të mungojnë.

Besoni ose jo, në OTR do jetë edhe Oriola Marashi, modelja e cila është shndërruar tash e një kohë prej më të ndjekurave nëpër rrjete sociale.

Marashi para famës me modelizëm, merrej me muzikë dhe si rrjedhojë, inkuadrimi në këtë fushë i paralajmëruar nga Varrosi nuk është një rastësi. /Prive.al/

Me bishen @oriolamarashi get ready for her #otrrecords #otrneverdead

A post shared by ??OTR ?? ?varrosi.otr? ✍?bars (@varrosi.otr) on

Artikuj të ngjashëm