Xheraldina Vula ndau videon më të ëmbël që do të shihni sot

By

Më 14 dhjetor, Ledri Vula dhe Sara Hoxha u bënë prindër për herë të parë dhe në jetë erdhi Poem Blu.

Xheraldina dhe Agron Vula u bënë gjithashtu gjyshër për herë të parë, dhe ata adhurojnë vogëlushen e tyre me tërë qenien.

Së fundmi, gjyshja e lumtur a publikuar një video të Poem Blu e cila po dremit, dhe duket më e ëmbël se kurrë.

“Gjumashja babit ♥️ Xhemli babit, çu pej gjumiiiiiit”, shkruan ajo në postimini e saj.

Më poshtë mund të shihi videon që ajo ka ndarë në llogarinë e saj në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm