Ja ku po pushojnë Ermali dhe Ariana!

By

Pas dhuratës luksoze që i dhuroi para ca dite, duket se tashmë Ermali ka vendosur që personit të jetës t’ia dedikojë edhe disa ditë pushime së bashku jashtë territorit shqiptar.

Ata kanë vendosur që destinacion kësaj here ta kenë shtetin turk, përkatësisht qytetin bregdetar Belek, afër Antalisë.

Duket se cifiti vazhdon të kenë ndjenja për njëri tjetrin të cilat vetëm sa vazhdojnë e rriten, e që padyshim që lidhje të fortë mes tyre krijojnë edhe tre fëmijët që i gëzojnë nga martesa e tyre tashmë shtatë vjecare./Prive.al/

ariana1

Artikuj të ngjashëm