Bashkëpunimi i ri i Fjolla Morinës po vjen më shpejt se ç’mendoni

By

Fjolla Morina tashmë ka gati projektin e ri muzikor.

Kënga është bashkëpunim me saj dhe Nushit dhe do të lansohet sonte në ora 17:00 në Youtube.

Numërimi prapa ka filluar dhe në postimin e mëposhtëm mund të dëgjoni sekuencat e para të këngës. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina)

Artikuj të ngjashëm