Djali i Vesës dhe Big Bastës feston 9 mujorin e lindjes

By

Vitin e kaluar çifti i njohur Vesa e Big Basta, realizuan ndoshta ëndrrën më të madhe të çdo njeriu.

Pas lidhjes së gjatë të kurorëzuar me martesë dyshja u bekuan edhe me një djalë të cilin e emëruan Lian.

E me lindjen e tij ditët e muajt po ecin mjaft shpejt të paktën këshu rezulton edhe kjo ditë e cila shënon 9 mujorin e lindjes së djalit.

Këtër rast të veçantë e kujtoi vetë Vesa e cila përmes një fotografie mjaft të bukur se tashmë kanë kaluar 9 muaj që nga ardhja në jetë e të birit. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm