Ja çka i bëri mbrëmë të dashurës së re Shpat Kasapi (FOTO)

By

Vetëm një ditë më parë, këngëtari Shpat Kasapi paralajmëroi se ka nisur një lidhje dhe si rrjedhojë shumë shpejt do ta zbulojë vetë bukuroshen në fjalë.

E duket se këngëtari nuk po rezervohet as në bërjen publike të momenteve private.

Në rrjete sociale, mbrëmë vonë pas mesnatës ai ka  ndarë një moment të surprizës që i ka bërë vajzës në fjalë.

Një dhomë e dekoruar me motive romantike, shampanjë e petale të trëndafilit ka qenë zgjedhja e Shpatit për personin e zemrës. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm