A e dëgjuat projektin e ri të Skivit? (VIDEO)

By

“Kriminele” quhet projekti i ri i Skivit.

Reperi u bashkua me Doksi dhe Lil Bin në këtë këngë e cila u punua nga Granit Gashi dhe Dardy.

Në vijë melodike dhe tekst kanë punuar të tre artistët.

Dëgjojeni të plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm