Julka Gramo merr një kompliment të jashtëzakonshëm nga djali i saj (FOTO)

By

Njëra prej këngëtareve më të njohura nga Shqipëria, Julka Gramo, edhe pse jo aktive në muzikë rrjetet sociale janë ato që po i mbushin po i mbushin ditën e saj.

Profili i saj në Instagram ëshë i mbushur me aktivitetet e saja ditore e ngjarje të ndryshme të cilat kanë të bëjnë me të.

Prje vitesh, Julka, ka fituar epitetin e të qenurit nënë e dy djemve të cilët i ka emëruar Ian dhe Greg.

Dita e sotme e gjeti atë duke u komplimentuar në mënyrë mjaft të bukur nga Iani i cili nuk hezitoi ta quaj atë si ‘diamant’.

Fotografia e mëposhtme sqaron gjithçka lidhur me këtë rast. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm