Ja cila ishte një ndër dasmat më të gjata të të famshmëve shqiptar

By

Dasma e Bleros dhe Afronës u komentua shumë gjatë muajit të kaluar. Pasi pritej që një kohë të gjatë, interesimi nuk mungoi.

Çifti organizoi dasmë madhështore në bregdetin shqiptar, konkretisht në Shëngjin, ku morën pjesë shumë miq, familjarë dhe të famshëm.

Dasmat shqiptare dijnë të zgjasin shumë por si duket kjo dasmë ka thyer të gjitha pritshmëritë. Dasma e çiftit ka zgjatur plotë 12 orë që nga ceremonia e kurorizimit e deri te after party.

Se çka ka ndodhur gjatë këtyre 12 orëve, i rrëfen Blero në intervistën e parë pas marteses për Prive të cilën ju mund ta ndiqni më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm