Khloe Kardashian merr një dhuratë shokuese nga ish i dashuri i saj Tristan Thompson

By

Dramat dhe ndodhitë duket nuk ndalen për Kardashians.

Sipas Khloe Kardashian, ajo ka marrë dhurata marramendëse nga ish Tristan Thompson. Konkretisht, ylli NBA i ka dhënë Kardashian një “diamant rozë”.

“Duket plotësisht si një unazë fejesë,” thotë Scott Disick ndërsa vëzhgon diamantin në sezonin aktual të Keeping up with the Kardashians.

“Jo! Jo”, bërtet ylli i Revenge Body si përgjigje.

Të njejtën gjë e mendon edhe Kris, e cila shprehet se një dhuratë e tillë është përbuzëse pas asaj që Tristian ka bërë.

Ju kujtojmë që Tristan e kishte tradhtuar yllin me shoqe e ngushtë të më të voglës së familjes, Kylie Jenner.

Shikoni reagimin e saj më poshtë.

Burimi: Eonline.com

Artikuj të ngjashëm