Ja çfare suksesi kishe Enca kur ishte në shkollën e mesme (VIDEO)

By

Kur përmendet emri i saj shumë kujt i shkon mendja tek sukseset e saj në karrieren muzikore, thashethemet, hitet, dhe vajzën rrebele siq është Enca Haxhia.

Por shumë pak njerëz e kanë njohur një anë tjetër të saj, ajo sot ka vendosur të ndajë me fansat e saj në rrjete sociale një pjesë jete nga shkolla e mesme për të cilën ka shumë nostalgji.

Enca nuk ka hezituar të na tregojë që ka qenë një nxënëse e shkelqyer përgjatë studimeve të saj në shkolën e mesme.

“Sot po kujtoja bashke me@sarahlohja kohen e gjimnazit,definitivisht nje prej periudhave me te bukura dhe vendosa te telefonoj disa nga njerezit qe kam respektuar dhe dashur me shume ne ate kohe, nje prej te cileve eshte dhe profesori i pazevendesueshem , Agron Babamusta. Biseda me te me emocionoi shume,vendosa te ndaj dicka me ju. Dashuri dhe mirenjohje per te gjithe mesuesit dhe pedagogeve qe me kane mbeshtetur gjate formimit tim  (Ps. Ndoshta s’jua ka marre mendja,po kam qene studente ekselente ) #nostalgji” – ka shkruajtur Enca krahas videos në të cilën këngëtarja bisedon në telefon me një nga profesorët e saj shumë të respektuar të shkollës së mesme./PRIVE.AL/

 

Artikuj të ngjashëm