Ish Miss Kosova ‘sfidon’ të ftohtin siberian që po mbretëron në vendin tonë! (FOTO)

By

Bukuroshja e njohur, Arbnora Ademaj, duket se mes shumë angazhimeve në jetën e saj ka gjetur kohë edhe për pak relaks.

Ajo ka zgjedhur Maqedoninë si vendin ideal për të pushuar disa ditë teksa po shijon bukuritë dhe të mirat që sjell kjo stinë.

E mes gjithë këtyre aktiviteteve ajo u pa duke shijuar edhe pishinën e mbrendshme të hotelit në të cilin po qëndron, në një kohë kur temperaturat shkojnë deri në -10°C.

Arbnora publikoi disa fotografi në Instagram ku tregoi edhe njëherë se nuk i ka problem fare këto lloj temperaturash kur është në pyetje kënaqësia e saj. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm