Capital T merr mirënjohje për këtë arsye! (FOTO)

By

Capital T ka marrë mirënjohje për kontribunin dhe bashkëpunimin për familjet në nevojë.

Ky lajm u bë i ditur nga vet reperi pasi ai postoi mirënjohjen në instastory.

Capo ka dëshmuar shpesh herë përmes rrjeteve sociale ndihmën që ua ka bërë familjeve dhe fëmijëve në nevojë duke u bashkuar në organizata të ndryshme bamirësie.

Poashtu, ai është shumë i afërt me përfaqësuesin e shoqatës “Jetimat e Ballkanit”, Halil Kastrati, i cili njihet për punën e tij të mirë kudo ku ka shqiptarë.

Capo dhe Halili bashkë kanë ndihmuar disa familje duke i bërë me shtëpi prandaj kjo mirënjohje është shumë e merituar./Prive.al

Artikuj të ngjashëm