Gresa flet hapur se sa paguhet si modele

By

Banorja shumë e dashur për publikun, Gresa Hoti punon si modele në Itali dhe jashtë.

Së fundmi ishte Gjoni që shprehu kuriozitetin e tij për atë se sa paguhet ajo si modele.

Gresa si gjithnjë foli shumë hapur për këtë.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm