Prapaskenat: Loredana zbërthen mesazhin e ‘Kein wort’

By

Dy ditë më parë, reperja Loredana Zefi publikoi këngën e saj më të re në bashkëpunim me Juju, të titulluar ‘Kein Wort’.

Kënga u pëlqye që në start duke arritur të grumbullojë shumë shikime por ne ju sjellim më shumë se kaq.

Prive përmes një materiali nga Gjermania ju servon prapaskenat e videoklipit, ku Loredana zbërthen mes tjerash edhe mesazhin e këngës dhe ndryshimet që i ka bërë vetë tek ky projekt.

Detajet e hollësishme në videon më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm