Ish i dashuri i Gentës në pritje të fëmijës, ja si duket gruaja e tij!

By

Ishin martuar në maj të vitit të kaluar dhe tani muzikanti i jnouhr Milot Binaku dhe gruaja e tij, janë rrugës për tu bërë prindër.

Ata të dy, po presin një fëmijë që do vijë si fryt i dashurisë së tyre që u kurorëzua fiks një vit më parë.

Vjosa Shehu, gruaja e tij, tash është në muajt e fundit të shtatzënisë dhe këtë e dëshmojnë imazhet e fundit që Miloti ka publikuar në profilin e tij në Instagram.

Çifti duket shumë bukur në shoqërinë e njëri tjetrit dhe mjaft të lumtur.

Kujtojmë se para se të martohej me Vjosën, Miloti kishte qenë në një lidhje të gjatë e kishte bashkëjetuar me këngëtaren kosovare Genta Ismaili. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm