Moderatori i famshëm ka ditëlindjen, kështu e urojnë!

By

Moderatori i famshëm shqiptar Ledion Liço ka festuar ditëlindjen e 30-të.

Në këtë ditë të veçantë për të, urimet nga njerëzit më të afërt nuk kanë munguar dhe në mesin e urimeve, është edhe ai i partneres së tij, Sara Hoxhës.

Madje, edhe kolegia Xhemi Shehu, e ka uruar Ledionin përmes rrjetit social Instagram.

Kjo dytë është një festë e dyfishtë për moderatorin, ngase ai feston edhe përvjetorin e lidhjes me Sarën, me të cilën tashmë ka një djalë të quajtur London.

Gëzuar Ledion! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm