Ish e dashura e Ronaldos shijon plazhin me familjen e saj

By

Ishin një çift i përkryer derisa gjërave që patën mes tyre iu dhanë fund. Modelja ruse Irina Shayk, ishte ndër të paktat vajza me të cilat futbollisti i famshëm Christiano Ronaldo, pati lidhje publike.

Tani ajo bashkëjeton me aktorin e njohur të Hollywood-it, Bradley Cooper dhe bashkë kanë shijuar një ditë perfekte me vajzën e tyre 10-të muajse Lea de Seine.

Është raportuar se ata të dy janë fejuar, ndërsa bashkë kanë që nga pranvera e vitit 2015-të.

Dyshja dukeshin të relaksuar dhe të lumtur me vajzën e tyre të shtrirë në rërën e plasit bnë Los Angeles. /Prive.al

Boop! Little Lea wore a white onesie and sun hat as she grabbed at dad's noseBoop! Little Lea wore a white onesie and sun hat as she grabbed at dad's nose

Artikuj të ngjashëm