Po po, temperatura “-1” por Rita Ora del krejt e zhveshur (FOTO)

By

Ndodhet në New York të Shteteve të Bashkuara dhe atje takoi edhe shoqen e saj të mirë, bebe Rexhën.

Këngëtarja Rita Ora që po shijon maksimalisht sukseset e saj të fundit, në këto ditë të acarta dimri, nuk po i kursen fotografitë nudo.

Image

Ajo është shfaqur në një fotografi në Instagram, krejtësisht e zhveshur me vetëm një kapele në kokë përderisa bën me dije se temperatura është -1 gradë celsius.

Përveç kësaj fotografie ajo ka publikuar edhe një tjetër, duke shijuar një copë tortë dhe një filxhan kafe po krejtësisht e zhveshur. /Prive.al

Nights like these ?

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on

Artikuj të ngjashëm