Gratë Kardashian shënojnë një rekord historik!

By

Seriali “The Kardashians” në Hulu ka pasur një ndikim të madh!

Sipas Hulu, shfaqja është bërë premiera më e madhe e serialit të shërbimit streaming në historinë e SHBA.

“The Kardashians” është premiera e serialit më të shikuar në Hulu në Shtetet e Bashkuara, dhe në Disney+ dhe Star+ midis Star Originals, në të gjitha tregjet globale deri më tani,” tha një zëdhënës i Hulu për Variety.

Numri rekord i “Hulu” për “The Kardashians” bazohet se sa herë është ndjekur episodi i parë për tre ditë, që nga momenti i parë të publikimit të tij më 14 prill. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm