Ish-bashkëshorti i Jennifer Lopez fejohet me modelen disa dekada më të re

By

Tre muaj pasi u zyrtarizuan në Instagram me lidhjen e tyre, Marc Anthony dhe modelja Nadia Ferreira janë fejuar!

Marc Anthony and Nadia Ferreira are engaged!

Muzikantja 53-vjeçare dhe ish-konkurrentja 23-vjeçare e Miss Universe njoftuan fejesën e tyre të enjten gjatë një feste në restorantin Sexy Fish në Miami, Florida, dhe Ferreira shkroi në historinë e saj në Instagram për të ndarë një foto të unazës së saj të madhe diamanti. .

Sipas Instagramit të Ferreira-s, dyshja e kaluan ditën në Miami me miqtë e tyre përpara festës, darkuan dhe festuan në një varkë me shumë shampanjë. Festa Sexy Fish thuhet se u mbajt si një festë e ditëlindjes së 23-të të modeles, që ishte më 10 maj.

Se casan! Marc Anthony y Nadia Ferreira confirman su compromiso

Artikuj të ngjashëm