Irkenc Hyka publikon këngë të re (VIDEO)

By

Irkenc Hyka ka lansuar një projekt të ri muzikor.

Kënga quhet “M’ka marrë malli” dhe është punuar nga vet artisti.

Tekstin e kësaj kënge e ka shkruar Muma dhe ju mund ta dëgjoni të plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm