Genta luan në piano për të dashurin e saj

By

Dyshja e pandarë Genta dhe Usta, janë tejet aktiv në rrjetet e tyre sociale.

Vetëm së fundmi, dyshja postuan një video teksa shihet Genta tek luan në piano një nga kompozimet më të famshme të Betovenit.

Perndryshe, presim nëse së shpejti premtimi i dhënë i ciftit do të rezultojë në një martesë. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm