INTERVISTË FALLCO /  AFËRDITA DRESHAJ: S’KAM VLERËSIM PËR ANXHELËN DHE AS PËR EMINËN!

By

Mediat rozë janë duke shpërndarë një intervistë të modeles Afërdita Dreshaj dhënë për Bluetooth.

Artikulli me titull: AFËRDITA DRESHAJ: S’KAM VLERËSIM PËR ANXHELËN DHE AS PËR EMINËN! ka ngjallur shumë reagime.

Prive ka kontaktuar me Dreshaj dhe ajo ka mohur ta ketë thënë këtë gjë madje e gjithë intervista është fallco sipas Afërditës.

Po ashtu në këtë ‘intervistë fallco’ është folur edhe për motrën e saj. /Prive.al

Aferdita Dreshaj

Artikuj të ngjashëm