‘TA DU MAJMUNIN’ KËNGA E RE e GETIT!

By

Javën e kaluar, Prive solli lajmin se GhettoGeasy po realizon duet me grupin NRG Band, e ndërsa tani kjo këngë ka përfunduar dhe i është realizuar videoklipi nga Max Production.

Por ajo që Prive ka kuptuar është emri i këngës. ‘Ta du majmunin’ është titulluar ky projekt muzikor që ka kuptimin e njëjtë sikurse ‘Zogu’ i Tunës.

Si mendoni, a do ketë fuqi ‘majmuni’ ta mund ‘zogun’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm