‘ILEGAL’ NGA ARINDA GJONI (VIDEO)

By

Këngëtarja Arinda Gjoni ka publikuar videoklipin e saj të ri.

Për këtë projekt ka punuar produksioni Max për këngën dhe klipin e ndërsa tekstin e ka shkruar këngëtarja Rozana Radi.

Kjo këngë pason ‘Krejt t’mirën po dokan’ dhe ‘Shpirti flet’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm